KURUMSAL

BBS Tedarik 30 yıllık bilgi ve deneyimle 2015 yılından itibaren yepyeni bir yapılanma içine girerek, işyerleri ve sitelere yönelik endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri tedarik hizmeti sağlamaya başlamıştır. Türkiye’de işyerlerine yönelik profesyonel tedarik hizmetinin öncülerinden olan kurucumuz Sedat Kulaklı öncülüğünde İstanbul merkezli olarak yapılanan BBS Tedarik tüm Türkiye’deki işyerlerine ve sitelere en uygun koşullarla en iyi ürünleri tam zamanında ulaştıracak bir çözüm merkezi anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

1986  Yılında başladığımız temizlik malzemeleri, gıda ve sarfiyat malzemeleri tedarik hizmetimizin 2016 yılında yeni açılan firmamızla kusursuz hizmet için sürekli gelişme bilincini taşıyan, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler temin ederek ve hijyenik ortamlarda depolama  ve servis gerçekleştirerek üretici ve tüketici arasında müşteri memnuniyeti esasına göre hizmet vermek ve uygun ve ekonomik çözümlerimiz ile çevre ve topluma saygılı bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

İnsana, yasalara, çevreye saygılı, insan hayatını kolaylaştıran, müşteri odaklı, kaliteli, sağlıklı ve ihtiyacı karşılayan  ürünleri üreticileriz ile tüketicileriz  arasında bir köprü oluşturmak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek sektörün vazgeçilmez bir parçası olmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Müşterilerimiz ve üretici ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
  • Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni ürünler sunmak ve lider konumda olmak.
  • Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim ve iletişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek.
  • Sevkiyat süreçlerini kısaltmak için müşterilerimizle ilişkilerimizi sürekli hale getirmek ve problemleri minimuma indirmek ve hızlı çözüm üretmek .